Błysk
 • Kuchnia
  Wizualizacja kuchni do obejrzenia w galerii

 • Stary Browar
  Premiera: 2012

 • Ford Mustang
  Model wykonany w 3D

 • LatajÄ…cy tramwaj
  MPK zleciło modernizację taboru!

Marcin Wasilewski GoldenLine
Don Wasyl Last.fm
Aug07
:: wCMS Kategoria: Moje prace :: Data: 07 August 2012 16:26 :: Komentarzy []

Wszystkie strony, które pisze opierają się na moim autorskim systemie zarzązdania treścią. Od dłuższego czasu jestem w trakcie pisania drugiej wersji mojego cmsa, którego nazwałem wasylCMS (w skrócie wCMS).

wCMS

Każda osoba, która będzie korzystała z mojego cmsa dostanie system, dzięki któremu prócz dodawania artykułów, aktualności będzie mogła zarządzać wyglądem strony bez mojej ingerencji. Bez problemu będzie mogła zmienić kolejność wyświetlanych elementów, a także dodawać własne. System posiada system kont, którym możemy ograniczać dostęp do poszczególnych funkcji administrowania stroną. Bez problemu możemy dać dostęp do strony innej osobie bez obawy, iż poprzewraca ją do góry nogami. Dodatkowo system wyposażyłem w system modułów, dzięki czemu pisanie nowego kodu poszerzającego funkcjonalność strony staje się dla mnie niezwykle proste. Po napisniu wtyczki starczy, że ją zainstaluje i już jest ona dostępna. Dodatkowo w każdej chwili można ją wyłączyć. Co prawda w porównaniu do pierwszej wersji mojego systemu panel administratora może się wydawać bardziej skomplikowany, lecz to złudne wrażenie po oddaniu administratorowi większej kontroli nad stroną. Nie muszę mówić, iż wszystko wygląda schludnie i przejrzyście.

Po wydaniu stabilnej wersji mojego wCMSa planuje rozgryźć tajniki programowania aplikacji na Androida. Chciałbym na początek napisać widżet, który będzie wyświetlał newsy z epoznan.pl. Jak się wkręce może i aplikacje do zarządzania moim cmsem? Kto wie, czas pokaże. Najpierw jednak muszę skończyć mój system, Który oczywiście będę rozwijał.

Komentarze

Galeria 2D Galeria 3D Galeria WWW